ZPÍVÁNKY NA TARASE - 30.8.2014

Tentokrát jsme se svými nástroji zabloudili do restarace Na Tarase. Bylo to po delší době. Mezitím se změnil nájemce i personál, ale bylo to ku prospěchu věci. Personál kolem nás poskakoval a staral se. Jjídlo bylo dobré a na čas. Místnost na hraní tak akorát. Jen zavírací doba ve 23 hod. byla na nás - vytrvalé hudebníky - časná. Nicméně delší spánek také není k zahození.

Chybělo několik členů, ale protože kytar máme většinou nadbytek, tak absence kytaristů nebyla znát. Ovšem ta flétna! Co ta má hrát začátků a zase scházela! Co naplat! Byla zastoupena jinými nástroji. Většinou mandaškou a houslemi. Housle vůbec hrály pěkně. Blanka si vysloužila pochvalné pomrukávání. Banjista Petr byl také ve formě a basák Tom - poté, co si konečně všiml, že nemá kombíčko v elektrice a proto tu basu neslyší - chytl také tu správnou náladu a hrál "o sto šest". Přišel i sbor učitelek a to bylo na zpěvu sakramentsky znát! Na vše hleděla přísným okem vedoucí Iva, aby se koncepce písní dodržovala. Mohla mít radost, protože nejeden účastník konstatoval, že to zní lépe a lépe. Přišly i nové posluchačky i zpěvačky - ostatně velmi dobré. Mezi novými příchozími je další, již třetí Maruška!

Překvapením večera byl zprvu nesmělý host s kvalitní kytarou, na kterou uměl dokonale. Vyklubal se z něho pan MuDr. Zdeněk Hospodka z Lysé, kamarád našeho banjisty Petra, který exceloval přednesem songu "Dudy v Edinburgu". Velice pěkná skladba, ale dost náročná na vokály.

Všem novým příchozím přejeme, aby se jim mezi námi líbilo.

Fotodokumentace bude dodána později.

Příští zpívání je v restauraci "U kocoura" hned za mostem na Zálabí. Začátek v 18:30. Všichni jsou srdečně vítáni.

Zpět na stránku Realizované akce.