ZPÍVÁNKY NA VESLÁKU - 22.8.2014

Veslák, jako prostředí k muzicírování, měl minule úspěch, a tak byl opět vybrán. Trochu panovaly obavy, protože se výrazně ochladilo a v podvečer téměř každý den sprchlo. Dopadlo to však výborně. Sice chvilku slabě sprchlo, ale jinak počasí bylo přijatelné. Jen pozdě večer už začalo být chladno.

Účast byla velice slušná, což nakonec dokumentují i obrázky, které jsou připojeny. Těch obrázků mohlo být více, ale Alešovi zlobila kamera, takže zdroj fotek byl jen jeden.

Chvilku to trvalo, než jsme se "usadili", ale potom následovala písnička za písničkou. Byla vidět i snaha o vylepšení aranžmá písniček. U řady písniček už je i začátek a konec. Líbilo se to, a tak bylo rozhodnuto, že se v tom bude pokračovat. Však také Iva svolala hned na následující neděli zkoušku.

Nejdříve o výběru písniček rozhodovala především Iva, ale v závěru dala šanci i hostům, a tak zazněly i písničky, které se často nezpívají.

Především s ohledem na stále větší chladno se příchozí začali pomalu rozcházet. Později se k tomu přidali i přespolní muzikanti. Zbytek však vydržel do pozdních večerních hodin. Zpívánky se podařily, ať žijí další.

Jak už bylo připomenuto, pár fotek je. Můžete si je prohlédnout na vložené fotogalerii.

Zpět na stránku Realizované akce.