ZKOUŠKA U IVY -22.8.2014

Nejen pro členy Zpívánek by mohla být zajímá informace o tom, že skupina průběžně "piluje" aranžmá písniček. U vedeoucí skupiny Ivy Misařové se v nepravidelných intervalech Bob naslouchá diskuzi a myslí si své schází nástrojové jádro skupiny a v dobrém smyslu se hádá o tom, jak by bylo konkrétní písničku zahrát. Nejde jen o začátky a konce, ale také o případná sóla, přesné znění textu ..

Je to práce "jako na kostele", ale "stůl se postupně čistí". Nyní se zaměřujeme především na často hrané písničky, ale později příjde na ostatní. Občas se nějaká písnička z repertoáru vyřadí či nová doplní. Je to stále živá záležitost.

Zatím skupina nemá stabilní místo, kde by si se svými příznivci zahrála a zazpívala. Střídá se Country Club pod mostem, Veslák, restaurace Na Tarase, vinárnička U Třešně na sídlišti. Zpívá se i venku. Přitom se blíží chladnější měsíce. Diskutovalo se tudíž o tom, že by bylo vhodné si zamluvit a navštěvovat jedno slušné zařízení. Zatím to vyhrává restaurace Na Tarase, kde je uzavřená nekuřácká jídelna a v případě pěkného počasí je možné hrát i venku.

Pro připomenutí účastníkům výletu a ostatním ukázka, jak to tam vypadalo.

Zpět na stránku Realizované akce.