HRADIŠKO - 5.7.2015

Na předchozích akcích bylo postupně plánováno společné grilování spřátelených a prolínajících se uskupení Zpívánek a Country tanců. Domluven byl nakonec termín s pozváním k jednomu ze členů taneční skupiny a častému hostu Zpívánek Miloši Milému do Hradištka.

Grilování se ujal postarší rocker a kytarista Zpívánek Fanda Novák, a se ctí jemu vlastní v tomto oboru.

Jednotliví členové se postupně v parném závěru dne sjížděli a tvořili na zahradě debatní kroužky s častým zaháněním žízně a skrápěním vodou z hadice, pod zahradní sprchou. Dámskou částí souboru country tanců došlo i k rozvíření vod řeky Labe u nedaleké hradišťské jízdárny.

Po ochutnávkách a společném sezení došlo i na hraní s obvyklým repertoárem. Složení živé kapely obstaraly 2 kytary, mandolína, banjo, cajon s foukací harmonikou, chřestidla a hlasy účastníků podporované i žabím kvákáním při písni U tří louží.

Na skromné části betonové plochy zahrady bylo vidět i skupinové country tanečky při živé hudbě, která byla po zbytek večera doplňována hudbou reprodukovanou obdobného žánru. K desáté hodině večerní došlo i na skupinové country tance s výukou a opakováním na travnaté ploše zahrady, které postupně přešly ve volnou zábavu do pozdních hodin večerních a postupnému odjezdu účastníků.

Večer u milého Luboše Milého se v milém duchu podařil a i přes nastalou tmu večerní narušovanou rozvěšenými neóny a svítidly ze všech vyzařovala pohoda a slunce v duši.

Zatím bez obrazové dokumentace, ale měla by "dojít".

Mišák

Zpět na stránku Realizované akce.