CO ZPÍVÁME

Jak již byl uvedeno, hrajeme především country, ale nevyhýbáme ani popíku a bluegrassu. Občas vložíme pro zpestření i nějakou lidovku. Přejímáme písničky, které jsou zpěvavé a lidi je mají radi.

Nehrajeme však jen osvědčené písničky, ale hledáme i nové, které mají šanci zaujmout naše publikum. Většinou se ujmou a dostali se do našeho reperoáru. Občas to sice nevyjde, ale to nevadí. Hledáme dál a nasloucháme i návrhy, které nám lidé dávají.


Máme nastudováno více než 140 písniček. Jsou uspořádány do zpěvníků. Většinou však jen v papírové podobě. Existují i elektronické verze, a to jak pro zpěváky, tak i pro muzikanty, kteří by si s námi chtěli zahrát nebo pro jejich osobní potřebu.

Je tu i možnost tyto zpěvníky :

  • Pro zpěváky lze získat zpěvník v papírové podobě ve formátu A5. Písničky jsou řazeny podle abecedy. Vytištěny jsou však na formát A4, takže je třeba je následně upravit a seřadit. K tomu patří i jejich abecední seznam s odkazem na konkrétní stránku. Za vytištění se dává poplatek na úhradu nákladů.
  • Pro muzikanty je možnost získat zpěvník v PDF podobě. Následně si můžete písničky zobazit na tabletu nebo si je vytisknout.

Podrobnější informace osobně, mailem či telefonicky - vis kontatní údaje na zpracovatele těchto stránek.

Při našich akcích většinou hrajeme podle připravených bloků 10 písniček, které prokládáme hraním na přání. Aby informace o textech písniček Zpívánek byla kompletní, tak si může stáhnou či jen nahlédnout na odkazu, kde se zobrazí seznam 12 bloků písniček , který se průběžně doplňuje o další. Soubor je připraven k tisku na formát A4 s možností automatického tisku na obě strany.

Pomocné menu : Úvodní strana / Co nového / Hráči / Blog / Akce / Videa / Archiv / Kontakty /